XVII Bal Bezalkoholowy

XVII Bal Bezalkoholowy

9 lutego 2023 Aktualności 0

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, odbył się w Łukowie Bal Bezalkoholowy. To była siedemnasta już edycja tej cyklicznej imprezy. Za organizację odpowiadała wspólnota Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie Rejonu Łukowskiego. Wydarzenie miało miejsce 28 stycznia w Sali Bursztynowej i zgromadziło ponad 100 osób, które postanowiły spędzić tę noc przy dobrej muzyce i zabawie prowadzonej przez wodzireja Piotra Pastora.

Bal bezalkoholowy jest swojego rodzaju świadectwem, dowodem na to, że aby się dobrze bawić, nie potrzebne są na stołach „napoje procentowe”. Podobnie było i tym razem – parkiet cały czas wypełniony był roztańczonymi parami. Liczne zabawy, które łączyły małżeństwa, tańce integracyjne i wspaniała muzyka trwały do samego rana.

XVII Karnawałowy Bal Bezalkoholowy odbył się dzięki dofinansowaniu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za współpracę i wsparcie propagowanej przez wspólnotę Domowego Kościoła idei życia i zabawy bez alkoholu.