Uzależnij się od sportu

Uzależnij się od sportu

29 października 2019 Aktualności 0

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz Region” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zapraszają przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych do udziału w cyklicznym konkursie plastycznym „Uzależnij się od sportu”. Konkurs jest nieodłącznym elementem Festiwalu Sportu i Zdrowia, który w tym roku odbędzie się 24 listopada w hali sportowej Szkoły Policealnej – Medycznego Studium Zawodowego w Łukowie.

Zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie pracy plastycznej na temat „Uzależnij się od sportu”. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką w formacie A4 i powinny być dostarczone osobiście do biura OSiR przy ul. Browarnej 63 w Łukowie wraz z oświadczeniem rodzica lub opiekuna prawnego.

Projekt realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Termin składania prac mija 19 listopada. Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do 6 lat, uczniów klas I-III oraz uczniów klas IV-VIII.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 24 listopada 2019 roku w trakcie Festiwalu Sportu i Zdrowia – XIV Turnieju Pierwszego Kroku Kickboxing w Szkole Policealnej – Medycznym Studium Zawodowym w Łukowie.