Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

w Łukowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


 

Świąteczna kraina

Email Drukuj PDF

Burmistrz Łukowa Pan Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie po raz kolejny zaprosili mieszkańców Łukowa i okolic do wspólnej mikołajkowej zabawy „W świątecznej krainie”. Impreza odbyła się w dniu 6 grudnia 2016 roku na Placu Solidarności i Wolności. W mikołajkową zabawę włączyły się również Bar Frytka oraz Young Reporter. Uczestnicy mogli wziąć udział w zabawach, grach i animacjach, wykonać kartkę bożonarodzeniową czy też ozdoby choinkowe.

O godzinie 1430 rozpoczął się koncert kolęd w wykonaniu laureatów wielu konkursów piosenki na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim a nawet międzynarodowym. Najpierw wystąpili wokaliści z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury: Zosia Szczuchniak, Emilka Szcześniak, Gabrysia Łukasik, Ola Misiak a także zespół wokalny: Marta Wardak, Weronika Wierzchowska, Maja Misiak oraz Mikołaj Gajowy. Po Fabryce Piosenki wystąpili wokaliści ze Szkolnego Studia Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie: Marta Wardak, Weronika Wierzchowska, Mikołaj Gajowy oraz zespół wokalny złożony z tych trzech młodych wokalistów - stypendystów Burmistrza Miasta Łuków. Na koniec koncertu wystąpiła wokalistka z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie Wiola Gryczka.
O godzinie 1500 można było skosztować potrawy wigilijne przygotowane przez Bar Frytka. Następnie wszyscy chętni mogli wziąć udział w świątecznym karaoke. Za udział w karaoke każdy śpiewający dostał czekoladowego Mikołaja oraz płytę CD z kolędami w wykonaniu wokalistów Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury.
Kulminacyjnym punktem imprezy było przybycie św. Mikołaja na saniach z reniferami, który wspólnie z Burmistrzem Łukowa Panem Dariuszem Szustkiem rozświetlił choinkę miejską. Na zakończenie imprezy mikołajkowej, mieszkańcy Łukowa wspólnie zaśpiewali przy choince kolędę, po czym przenieśli się do Łukowskiego Ośrodka Kultury na występ iluzjonisty Damiana Spętanego, na który biletem wstępu były zabawki i słodycze dla mieszkańców Domu Dziecka w Łukowie. Mieszkańcy Łukowa i okolic, którzy przybyli na to wydarzenie, hojnie obdarowali wychowanków Domu Dziecka prezentami, które po tej zabawie zostały im przekazane. (Źródło: lukow.pl)

 
Odsłon : 347236

stat4u


Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Polecamy