Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

w Łukowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


 

Tytuł "Profilaktyk roku 2016"

Email Drukuj PDF

1. Tytuł i (nagroda) nadawany jest przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych osobie, której działania przyczyniają się do realizacji zadań zapisanych w Miejskim Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Problemów Narkomanii i Przemocy w Rodzinie. Działania o których mowa, powinna cechować kreatywność, zaangażowanie, znajomość potrzeb środowiska lokalnego, efektywność-mierzona pozytywnym przyjmowaniem przez adresatów, umiejętność współdziałania z innymi.

2. Kandydaturę osoby można zgłaszać na formularzu /którego pobranie jest możliwe ze strony poniżej/ do dnia 10 grudnia 2016 r. na adres: Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, ul. Zdanowskiego 15, 21-400 Łuków, /pok. nr 3 na parterze/.

3. Zgłoszone kandydatury osób z uzasadnieniem będzie rozpatrywała komisja konkursowa powołana przez przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w składzie:

a. Przewodniczący (lub jego zastępca) MKRPA,

b. Przedstawiciel Burmistrza Miasta Łuków,

c. Członek Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

4. Wynik postępowania konkursowego będzie ogłoszony na stronie internetowej MKRPA.

5. Uroczyste nadanie tytułu i wręczenie nagrody nastąpi podczas Sesji Rady Miasta Łuków, która będzie odbywała się w dniu przedłożenia sprawozdania z realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Problemów Narkomanii i Przemocy w Rodzinie.

 

opr. I. Janaszek-Talacha

Formularz zgłoszenia na "Profilaktyka Roku 2016"

 
Odsłon : 347255

stat4u


Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Polecamy