Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

w Łukowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


 

Festyn rodzinny pod "Parasolem"

Email Drukuj PDF

Miejska Świetlica Środowiskowa „Parasol” oraz pracujący w niej wychowawcy, już po raz kolejny zorganizowali rodzinny festyn z okazji połączonych świąt Mamy, Taty i Dziecka. Impreza odbyła się 30 maja 2015 r. na gościnnych obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji. W programie oprócz wspólnego grillowania było wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych, w tym zaproszeni goście; Stowarzyszenie Motocyklowe Bears Riders Łuków, grupa modelarzy oraz zespół muzyczny z IV LO w Łukowie. Zainteresowanie motocyklami i quadem było ogromne. Dzieci z wielką radością jeździły na tych pięknych maszynach oczywiście bezpieczne pod czujnym okiem panów kierowców. Pokazy akrobatyczne modeli okazały się również nowym, fascynującym doświadczeniem zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dzieci zaprezentowały także swoje piosenki przygotowane na zajęciach wokalnych.

 

Jednak najważniejszą, bezcenną wartością Festynu, była atmosfera wspólnoty, zabawy, czas poświęcony przez rodziców dzieciom, radość i śmiech wszystkich uczestników festynu.

Festyn swoją obecnością zaszczycili też: Pani Izabela Janaszek-Talacha (pełnomocnik Burmistrza Miasta ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, problemów narkomanii i przemocy w rodzinie), Pan Marek Żurawski (przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), Pan Marek Czernecki (członek MKRPA i Radny Miasta Łuków), Pani Iwona Kmieć (dyrektor SP Nr 5 w Łukowie) oraz inne osoby życzliwe Świetlicy Parasol, którym organizatorzy bardzo dziękują za poświęcony sobotni czas.

 
Odsłon : 343201

stat4u


Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Polecamy