Ferie w Parasolu 2018

Ferie w Parasolu 2018

9 lutego 2018 Aktualności 0

Na pytanie: Jak było w ,,PARSOLU” w czasie ferii? – słyszymy od dzieci odpowiedzi: ,,czadowo, tanecznie, wesoło, głośno, bombowo, karatekowo, super, filmowo, pączkow itp.”

W tym roku ferie w MŚŚ ,,PARASOL” były wyjątkowo udane. Dzięki środkom przeznaczonym przez MKRPA udało się zrealizować dodatkowe projekty zachęcające dzieci do aktywnych form spędzania czasu.

Do projektu pozyskano wyjątkowych trenerów, z wielka empatią, charyzmą, zaangażowaniem w wykonywaną pracę i cudownym kontaktem z dziećmi.

Zajęcia karate prowadzone przez trenera p. Pawła Głowackiego oraz zajęcie taneczne przez instruktora tańca p .Przemysława Opolskiego. Dzieci bardzo angażowały się, mimo trudności nie poddawały się. Początkowe nieporadne ruchy, z czasem nabierały właściwej formy. Zajęcia przysporzyły wszystkim wiele radości, było dużo śmiechu, ale też był czas na poważne rozmowy, kształtowaliśmy nie tylko ciało, ale też szlachetne serca.

Ponadto dzieci były na seansie filmowym w łukowskim kinie, grały w ulubione gry planszowe, miały zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, a w Tłusty Czwartek oczywiście królowały pączki.

Dopisała frekwencja, każdego dnia, dzieci były baaaardzo zadowolone.

Zajęcia w PARASOLU dostarczyły im wiele przyjemności, były także okazją do pokonania swoich lęków, słabości, zapomnienia o mniej miłej stronie życia.

To był dobry czas dla dzieci. Dziękujemy!